Kontakti

Lesjöfors

Telefons: +371 257 841 00
E-mail:     info.lep@lesjoforsab.com 

Adrese: 
Dūņu street 4
Liepāja 
LV-3401
Latvija 

 

LESJOFORS SPRINGS LV LSEZ SIA

Atsperes un štancēta produkcija

Tehniskā pārdošana
Uģis Segliņš
Tel.: +371 295 940 36
ugis.seglins@lesjoforsab.com

Jānis Vītols
Tel.: +371 297 939 86
janis.vitols@lesjoforsab.com

Aldis Čauris
Tel.: +371 261 275 44
aldis.cauris@lesjoforsab.com

Pasūtījumi
Sintija Mickus
Tel.: +371 257 841 00
sintija.mickus@lesjoforsab.com

Jekaterīna Suvorova
Tel.:+371 257 841 10
jekaterina.suvorova@lesjoforsab.com

Didzis Ate 
Tel.: +371 257 841 02
didzis.ate@lesjoforsab.com

Kvalitātes sistēmu vadītāja
Vita Pauzere
Tel.: +371 257 841 06
vita.pauzere@lesjoforsab.com

Direktors
Ingars Jaunzems
Tel.: +371  263 317 04
ingars.jaunzems@lesjoforsab.com

Grāmatvedība
Gita Minka
Tel.: +371 257 841 12
gita.minka@lesjoforsab.com

Sana Krētaine
Tel.: +371 257 841 13 
sana.kretaine@lesjoforsab.com

Ieva Naudiņa-Indriekus
Tel.: +371 257 841 11
ieva.naudinaindriekus@lesjoforsab.com

Ražošanas vadītājs - štancēšana
Rustams Klabis
Tel.: +371 297 977 64
rustams.klabis@lesjoforsab.com

Ražošanas vadītājs - atsperes
Māris Minka
Tel.: +371 283 144 84
maris.minka@lesjoforsab.com

Loģistika
Vitālijs Savarins
Tel.: +371 266 766 46
vitalijs.savarins@lesjoforsab.com

Kvalitātes kontroles vadītājs
Raivis Dobravaļskis
Tel.: +371 28356738
raivis.dobravalskis@lesjoforsab.com

____________________________________________________

LESJOFORS GAS SPRINGS LSEZ SIA

Gāzes atsperu ražošana

Pasūtījumi
Liene Pickaine
Tel.: +371 257 841 15
liene.pickaine@lesjoforsab.com

Kvalitātes un vides aspekti ir būtiski visās kompānijas darbības sfērās.

The Complete Spring Supplier
© 2021 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.