Kontakti

Lesjöfors

Telefons: +371 634 018 40 
E-mail:     info.lep@lesjoforsab.com 

Adrese: 
Kapsēdes iela 2 
Liepāja 
LV-3414 
Latvija 

 

LESJOFORS SPRINGS LV LSEZ SIA

Atsperes un štancēta produkcija

Tehniskā pārdošana
Uģis Segliņš
Tel.: +371 634 018 38
ugis.seglins@lesjoforsab.com

Jānis Vītols
Tel.: +371 634 018 48
janis.vitols@lesjoforsab.com

Aldis Čauris
Tel.: +371 634 018 51
aldis.cauris@lesjoforsab.com

Pasūtījumi
Sintija Mickus
Tel.: +371 634 018 40
sintija.mickus@lesjoforsab.om

Jekaterīna Suvorova
Tel.:+371 634 018 34
jekaterina.suvorova@lesjoforsab.com

Didzis Ate 
Tel.: +371 634 018 35 
didzis.ate@lesjoforsab.com

Kvalitātes sistēmu vadītāja
Vita Pauzere
Tel.: +371 634 018 57
vita.pauzere@lesjoforsab.com

Direktors
Ingars Jaunzems
Tel.: +371 634 018 36
ingars.jaunzems@lesjoforsab.com

Grāmatvedība
Gita Minka
Tel.: +371 634 018 55
gita.minka@lesjoforsab.com

Sana Krētaine
Tel.: +371 634 018 53 
sana.kretaine@lesjoforsab.com

Ieva Naudiņa-Indriekus
Tel.: +371 634 018 59
ieva.naudinaindriekus@lesjoforsab.com

Ražošanas vadītājs - štancēšana
Rustams Klabis
Tel.: +371 634 018 45
rustams.klabis@lesjoforsab.com

Ražošanas vadītājs - atsperes
Māris Minka
Tel.: +371 634 018 47
maris.minka@lesjoforsab.com

Loģistika
Vitālijs Savarins
Tel.: +371 63401856
vitalijs.savarins@lesjoforsab.com

____________________________________________________

LESJOFORS GAS SPRINGS LSEZ SIA

Gāzes atsperu ražošana

Pasūtījumi
Liene Pickaine
Tel.: +371 634 018 43
liene.pickaine@lesjoforsab.com

Kintija Rozentāle
Tel.: +371 63429203
kintija.rozentale@lesjoforsab.com

Direktors
Modris Mišinskis
Tel.: +371 634 018 52
modris.misinskis@lesjoforsab.com

Tehniskais vadītājs - gāzes atsperes
Hardijs Šnipke
Tel.: +371 634 018 46
hardijs.snipke@lesjoforsab.com

Kvalitātes un vides aspekti ir būtiski visās kompānijas darbības sfērās.

The Complete Spring Supplier
© 2019 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.